Zapraszamy do zapoznania się z naszymi instruktorami
Jacek Maniecki
Jacek Maniecki

Założyciel i właściciel traktuje swój zawód jako pasję. Wszystkich klientów otacza otuchą i wsparciem jako instruktor.

Motoryzacja przeplata się przez jego życie od dziecka. Założenie ośrodka szkoleniowego to spełnienie jego marzeń, po wielu latach zawodowej pracy jako instruktor jazdy. Takie podejście powoduje przyjazną i nie stresującą atmosferę w trakcie kursu.

Jest właścicielem OSK Nauka Jazdy Gocław, a zarazem wykładowcą i instruktorem. Miła i odpowiedzialna osoba. Wieloletnie doświadczenie jako instruktor. Jego opanowanie i cierpliwość powoduje bezbłędne opanowanie auta i zrozumienie przepisów obowiązujących na drodze. W prace wkłada całą energie i siłę, dzięki czemu wszyscy klienci są bardzo zadowolenia.

Karol Bąkała
Karol Bąkała

Jest naszym pierwszym zatrudnionym pracownikiem. Miła i sympatyczna osoba. Wieloletnie doświadczenie jako instruktor. Cenni sobie systematyczność, samodzielność i samodyscyplinę dzięki czemu zajęcia z nim są skuteczne. Jego zabawne a zarazem poważne podejście do kursantów powoduje błyskawiczne przyswajanie metod obsługi auta, a przepisy ruchu drogowego są szybko i łatwo przekazywane w międzyczasie. Z wykształcenia jest pedagogiem po Uniwersytecie Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie oraz także jest inżynierem po Wyższej Oficerskiej Szkole Samochodowej.

Ewelina Piesio
Ewelina Piesio

Jest naszą Panią Instruktor, wprowadza w ten sposób element kobiecości do naszej Szkoły. Miła i wyrozumiała osoba. Wieloletnie doświadczenie jako instruktor. Jej anielskie podejście do kursantów powoduje rewelacyjne efekty w przyswajaniu tak trudnych tajników wiedzy jakimi są przepisy oraz opanowanie auta na jezdni. Wkłada w swoją pracę mnóstwo serca, dzięki czemu zajęcia z nią są przyjemne i dokładne. Z wykształcenia pedagog po Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie.

Krzysztof Zbucki
Krzysztof Zbucki

Wieloletnie doświadcznie w pracy z młodzieżą w klubach sportowych. Miła i sympatyczna osoba. Wieloletnie doświadczenie jako instruktor. Jego spokojne i pełne uśmiechu podejście do szkolenia kursantów w zakresie przepisów i zasad posługiwania się samochodem, powoduje świetnie wyniki w nauce obsługi auta i znajomości przepisów. Ceni sobie szczerość i zaangażowanie w naukę, dzięki czemu można bez problemu wyjaśnić wszystkie spawy.

Michał Tratkiewicz
Michał Tratkiewicz

Miła i cierpliwa osoba. Doświadczenie jako instruktor zdobywał przez ostatni rok w OSK Nauka Jazdy Gocław. Dzięki czemu ma nowatorskie podejście do metod nauki, co powoduje szybkie efekty w opanowaniu kunsztu poruszania się samochodem po drodze. Ceni sobie sumienność i chęć nauki, dzięki temu szybko i sprawnie można odbyć jazdy praktyczne.

Ryszard Popowski
Ryszard Popowski

Jest instruktorem i pracownikiem który z każdym porozmawia. Miła i uśmiechnięta osoba. Wieloletnie doświadczenie jako instruktor. Jego doświadczenie i spokojne metody nauki przyszłych kierowców powodują miłą atmosferę na zajęciach praktycznych. Ceni sobie puknutlaność, miłą atmosferę i partnerstwo, dzięki czemu zajęcia są prowadzone jak ze starym znajomym. 

 

Agnieszka Maniecka
Agnieszka Maniecka

Jest kierownikiem biura OSK Nauka Jazdy Gocław. Miła i sumienna osoba. Całe jej życie to doświadczenie w organizacji i załatwianiu różnych spraw. Jej dokładność i systematyczność powoduje natychmiastowe rozwiązanie wszelkich problemów. Ceni sobie bezpośredni i osobisty kontakt z klientem, dzięki czemu każda spawa kursantów i klientów jest rozwiązywana osobiście, z pozytywnym zakończeniem. Z wykształcenia geograf po Uniwersytecie Warszawskim. Uśmiech na twarzy to jej znak rozpoznawczy.