Nauka Jazdy Gocław oferuje szkolenia w zakresie prawa jazdy kategorii B. Nasz ośrodek zaprasza na kursy oraz na jazdy uzupełniające. Kategoria B,  to najbardziej popularna kategoria prawa jazdy w Polsce. Codziennie prawie 400 osób podchodzi do egzaminu, a z roku na rok na ulicach widać potężny wzrost ilości samochodów. 

Nasze doświadczenie pozwala nam wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom. Przedstawiamy „niezbędnik kierowcy" czyli kilka najwżnijeszych informacji dotyczących tej kategorii. Informacje przeznaczone są zarówno dla osób, które dopiero ubiegają się o prawo jazdy jak i osób, które już je posiadają, a chciały by wrócić za kierownicę. Jest to tylko ułamek tego, czego dowiecie się Państwo bezpośrednio na naszych zajęciach, na które gorąco zapraszamy!

Zachęcamy do obejrzenia nas w trakcie pracy w różnych momentach naszej działalności. Poznacie Państwo naszą historię, ideę, naszych pracowników, biuro i naszą codzienność, której zawsze towarzyszy uśmiech na twarzy. Zapraszamy do przeglądania galerii, które przybliżą Wam naszą pracę.

Kursy oraz jazdy uzupełniające w OSK Nauka Jazdy Gocław, charakteryzują się profesjonalnym przekazem wiedzy oraz szybkością realizacji. Wszyscy instruktorzy pracujący u nas mają długoletnie doświadczenie. Pracujemy na samochodach takich jak na egzaminach państwowych na terenie Warszawy – Hyundai i20. 

Ceny szkoleń zostały opracowne na podstawie naszego kilkuletniego doświadczenia, tak abyście Państwo byli zadowoleni. Przyjeliśmy zasadę "cena = jakość" dzięki temu gwarantujemy Państwu kompleksowe szkolenie.

Zapraszamy do zapoznania się ze stałą ofertą promocji i sugerujemy wyszukiwać sezonowych okazji.

Uzupełnienie informacji znajdziecie Pańśtwo w pytaniach FAQ lub kontaktując się znami pod numerem 783 552 499.