JAZDY UZUPEŁNIAJĄCE

Szkolenie jest przeznaczone zarówno dla osób przygotowujących się do egzaminu państwowego na prawo jazdy, jak i dla osób które posiadają prawo jazdy i wracają za kierownice po przerwie.

Jazdy uzupełniające odbywają się zarówno na placu manewrowym jak i na terenie tras egzaminacyjnych wybranego ośrodka państwowego. Na prośbę kursanta, istnieje również możliwość powtórzenia przepisów.

Oferujemy dwa rodzaje jazd doszkalających:

  • Przed egzaminem
  • Powrót za kierownicę

    Do obu wariantów oferujemy bezpłatne wykłady.


Przed egzaminem:
Przerwa wakacyjna, niespodziewane wyjazdy, sprawy rodzinne, egzaminy w szkole to częste przyczyny przerywania kursu. Z doświadczenia wiemy, że trudno wrócić do świeżo wyćwiczonych nawyków dobrego kierowcy po długiej przerwie. Aby pomóc w zdaniu egzaminu zapraszamy na ostatni szlif umiejętności. Dlatego w naszej ofercie znajdują się zajęcia "Powtórka z rozrywki" które mają na celu wyćwiczenie wielu elementów jazdy sprawiających największe trudności tj. parkowanie, skręty w lewo czy skomplikowane ronda Warszawskie. Kilka godzin jazd jest szczegółowo opracowane tak, aby powtórzyć jak największą ilość materiału. W czasie tych zajęć, nasze doświadczenie pozwala zaprezentować najbardziej typowe i prawdopodobne trasy egzaminacyjne. Osoby które trafiają do nas z poza szkoły, serdecznie zapraszamy w ramach jazd uzupełniających na wykłady w celu uzupełnienia wiedzy.

Powrót za kierownicę:
Zajęcia "Powrót za kierownicę" kierujemy szczególnie do osób posiadających prawo jazdy lecz nie korzystających z tego przywileju. Nasz ośrodek specjalizuje się w przywracaniu dawnych nawyków i sprawności za kierownicą. Po tym szkoleniu, każdy poczuje się pewniej, a co najważniejsze, bezpieczniej jako kierowca. Trudne warunki, duże natężenie ruchu lub duża prędkość innych użytkowników ruchu już nigdy więcej nie będzie problemem i przeszkodą przed wyjechaniem na drogę po zakupy lub w dłuższą podróż. Zapewniamy, że czas spędzony za przysłowiowym "kółkiem" nie będzie już więcej stresujący. W ramach tych spotkań oferujemy wykłady z przepisów aby wyjaśnić nieścisłości związane z przepisami ruchu drogowego.